Skleněné bongy s perkolací i bez ní

Skleněné bongy různých velikostí a provedení. Najdete zde bongy Cactus, Glassic, Psycho, Narcotic, Grace Glass, Black Leaf, Black Art, Giant, Breitseite, Amsterdam, 5MM a jiné. Vybírejte bongy s perkolací nebo bez.

Sklo má výborné vlastnosti a díky tomu je pro výrobu bongů jako stvořené. Nejčastěji se používá borosilikátové sklo a vyfukuje se do různých tlouštěk. Při spalovaní se ze skla neuvolňují žádné nežádoucí látky. Čištění je také hračka, protože můžete použít jakýkoliv čistič pro bongy, nebo také jiná čistidla - sklo vydrží skoro všechno. Nevýhodou je jedině křehkost, ale s rozumnou dávkou opatrnosti a pečlivosti vydrží skleněný bong dlouho a dlouho. Díky své tvarovatelnosti a možnosti zabarvení vznikají nádherné kousky, které je radost vlastnit. 

Nespornou výhodou je také možnost skleněný bong neustále vylepšovat a měnit s použitím precooleru, nových kotlíků a adaptérů. Stačí navštívit kategorii Příslušenství pro bongy a hned můžete vybírat. Pokud si nejste jistí, zda Vám bude dané příslušenství pasovat na váš bong, tak nám napište nebo zavolejte a rádi poradíme. Nebo naklikejte objednávku a do poznámky napište abychom vám před expedicí zavolali a vše domluvíme a případně upravíme objednávku.