SOUTĚŽ na e-shopu  BongGO.cz

Pořadatel soutěže:  Seedsgo s.r.o.,  provozovatel e-shopu BongGO.cz

Pravidla soutěže:

 1. Udělej si objednávku na e-shopu BongGO.cz a v posledním kroku před odesláním objednávky přidej poznámku, do které napíšeš slovo „soutěž“. Pro upřesnění je to krok objednávky SOUHRN – rozkliknout okno pro poznámku je možné po kliknutí na text „Poznámka k objednávce“, který je umístěn nad souhlasem s obchodními podmínkami, věkem 18 let a zpracováním osobním údajů.
 2. Objednávku dokonči, vyzvedni, zaplať.
 3. Diakritika ani velikost písmen nerozhoduje.
 4. O zařazení do soutěže tě budeme informovat e-mailem.
 5. Co můžeš vyhrát? – výhrou jsou slevy na další nákupy na e-shopu BongGO.cz – vybereme 3 objednávky.
 6. Slevy budou formou slevového kódu, který pak stačí do další objednávky zadat. Použít se dají jenom jednou, takže je pak na tobě aby si slevový kód nikomu nesdělil, ale ponechal si jej jen pro sebe. Slevový kód bude mít časové omezení a jeho platnost vyprší 14.12.2020.
 7. Do slosování budou zapojeny objednávky zadané do systému v termínu 21.8. – 30.8.2020. V případě, že zadáš více objednávek, zvyšuje se tvoje šance na výhru. Všechny objednávky, které budou splňovat pravidla se do slosování, dostanou a nezáleží na tom, že je zadala jedna osoba.
 8. Slosování se uskuteční 14.9.2020
 9. Podmínkou je, aby objednávka byla opravdu převzata a zaplacená. Také musí být zadány správné kontaktní údaje. Pokud by došlo k tomu, že vítěz porušil, kterékoliv pravidlo, tak slevový kupon bude přidělen jinému soutěžícímu.
 10. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.
 11. Uplatnit slevu bude možné na e-shopu ale také je možné kupon vytisknout a přijít na prodejnu pro osobní odběr zboží.
 12. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže nebo její zrušení. Také si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže zákazníka, který hrubě porušil obchodní podmínky (a to i v minulosti) nebo pravidla soutěže.