Skleněné kotlíky na bongy

Skleněné kotlíky pro bongy - hlavy.

Kotlík je neoddělitelnou součástí bongu. Pro splnění účelu není potřeba složitě vybírat. Stačí vědět zábrus 18,8 mm nebo 14,5 mm. Nejzákladnější skleněné kotlíky se cenově pohybují od 80 Kč. Svůj účel plní skvělě a taky kde co vydrží a díky jednoduchým tvarům se i snadno čistí. Nicméně pokud chcete svůj bong ozvláštnit, vynovit nebo máte super vytuněný bong, který vás jen trochu už omrzel, tak sáhněte po náročnějších modelech. Najdete klasické tvary se zajímavým potiskem ale také složitá umělecká díla. Některé mají tvar zombie, krále s korunou, různých zvířat, některé jsou vyfouknuté do složitých futuristických tvarů. Samozřejmostí je široký výběr velikostí a barev. Některé kotlíky mají vestavěné skleněné sítko.

Co se týče čištění tak na skleněný kotlík používejte čistice jaké vám vyhovují. Sklo je odolný materiál a vydrží různou chemii. Zbytečně se nezdržujte použitím kartáče a nepoužívejte hrubou sílu. Kotlík vám snadno vyklouzne z rukou a rozbije se. Jen nalijte horkou vodu do nádoby a přidejte čistič. Pak jen kotlík vložte dovnitř a nechte působit. Samozřejmě vybírejte nádobu z materiálu, který bude dostatečně odolný vůči použitému čističi.

Nezapomínejte si vybrat sítko - spoony. Udržíte tak větší čistotu a největší odpad se zachytí v sítku. Pokud si nejste jistí velikostí sítka, tak se s námi poraďte. Stačí naklikat objednávku a do poznámky napsat, že velikost sítka neznáte a potřebujete poradit. My vám zavoláme a domluvíme se.