Máte dotaz na námi nabízené služby? Rádi Vám na cokoli odpovíme.

Diskuse
Komentáře

Petr

Dobrý den, mám jeden dotaz. Chci bratrovi koupit novou drtičku k Vánocům (je mu 20), ale mně je 17 a nevím, zda-li mi dpd drtičku vydají, když nejsem ještě plnoletý. Ano, vím, že je tabák a tak od 18 let, ale počítá se do toho i drtička, která vlastně není zdraví škodlivá? Děkuji moc :)

Radmila FrantováAdministrátor |

Dobrý den,

děkujeme za váš dotaz. Pri nákupu všech kuřáckých potřeb bude kontrolován věk. Takže je nutné aby zásilku převzala osoba starší 18 let. Děkujeme za pochopení.

Team Bonggo.cz

Vladimír Č í ž e k

Zakoupil jsem kuchyňský zapalovač BIC v Bille, ale nenašel jsem návod, jak ho plnit plynem. Ani místo kudy ho plnit. Prosím, poraďte mi. Dík.

David Bianchi ferrer

Dobrej chci se zeptat za jak dlouho přijde moje objednávka nikde to není psány tak aby mi kurýr nevolal do prace a já mu neřekl ze ted ne tak až nejede zbytečně

Petr Halouzka

Dobrý den.před zhruba dvěma lety jsem u vás koupil zapalovač a bohužel nešel plnit. Reklamoval jsem jej a došel mi od vás nový. Bohužel i ten mi nejde plnit. Používán byl jen zhruba týden a potom jsem jej založil a dnes opět vytáhl. Jde mi o to že ikdyž je už po záruce jestli je možnost vám jej zaslat aby jistej zkontrolovali a vyloučili mojí chybu v plnění. Jednodušeji jestli je chyba v zapalovači ?nebo ho ja neumím plnit .jde o tip BUCHS dýmkový. Děkuji za odpověď

Další