Skleněné bongy s perkolací

Skleněné bongy s různorodými perkolacemi pro příjemnější kouření.

Proč bong s perkolací a k čemu perkolace slouží? Perkolace je v podstatě způsob filtrace - kouř se čistí a ochlazuje. Celý proces je poměrně snadný: kouř, který se vdechne prochází různými štěrbinami, drážkami, trubkami, které jsou součástí perkolace. Tím se zvětší délka jeho cesty než dorazí k ústům. Postupne je chladnější a také čistější, jemnější.

Existuje mnoho typů perkolací - spirálové, ramenné, bubnové, tornádo, honeycomb a spousta jiných. V podstatě je to omezeno jen zkušeností a fantazií skláře a prostorovu možností bongu. Při výběru je důležité si uvědomit, že každá z nich je něčím zajímavá a nedá se říct, že jedno je lepší než druhé. Kolik uživatelů, tolik chutí. Co vyhovuje jednomu, nemusí druhému. V naší nabídce se za tu dlouhou dobu vyskytly perkolace ve tvaru gekona, chobotnice, pejska a spousta jiných. Není výjimkou, když bong má v sobě perkolací několik, buď stejných nebo různých. Na trhu je spousta značek a u nás nejčastěji najdete Grace Glass, Black Leaf, Blaze, FourTwenty, Shark, Highline, Tsunami a jiné.

Perkolace, které jsou vevnitř bongu, jsou ve většině případů vyrobeny ze slabšího skla jako je bong. A to je důležité vzít do úvahy při manipulaci a čištění. Není vhodné na tyto bongy používat kartáče a hrubou sílu. Čističe fungují snadno a efektivně. Jen nalít horkou vodu, čistič a nechat působit. Nic víc není potřeba, jen někdy proces víckrát zopakovat. A také je vhodné tyto bongy čistit opravdu co nejčastěji, aby se zbytečně perkolace neucpaly a nedošlo k nenávratnému poškození.

Každý bong můžete doplnit novým precoolerem, nebo změnit kotlík a vytvořit tak nový vzhled. Vše najdete v Příslušenství pro bongy. Nezapomeňte ani na sítka. A pokud potřebujete poradit tak se na nás neváhejte obrátit.