Skleněné bongy bez perkolace

Skleněné bongy v rozmanitém provedení bez perkolace.

Nabízíme skleněné bongy různých značek: Boost, Cactus, Glassic, Psycho, Scorpion, Highline a jiné. Některé mají tloušťku skla jenom 3,5mm, ale také zde najdete kousky 5mm, 7 mm a více. Například bongy značky Boost se vyznačují velikou pevností a odolností. Levnější kousky mají jednodílný chillum ale také jsou v nabídce bongy, kde je adaptér a kotlík oddělen a tedy je možnost dokoupení dalšího kotlíku v jiném provedení nebo precooleru a tím vlastně změnit vzhled bongu. Touto možností se vyznačuje značka Boost a také Highline.

Sklo je skvělý materiál. Snadno jej můžete čistit různými prostředky. Buď využijete originál čističe na bongy, nebo můžete použít isopropylalkohol, případně tablety do myčky, nebo na čištění zubních protéz. Možností je více, protože sklo je odolné. Samozřejmě při manipulaci a čištění je potřebná opatrnost aby nedošlo k poškození. Je to jediná nevýhoda skla - křehkost.

Nezapomeňte navštívit také kategorii Příslušenství pro bongy, kde vyberete sítka do kotlíku a náhradní díly. V případě problémů s výběrem se na nás neváhejte obrátit mailem, zavolejte nám anebo napište na sociální sítě.